Čaje

Čaj je o správnom výbere. Všetky čaje značky Teapicker, sú starostlivo ručne zbierané. Ručný zber čaju umožňuje výber tých najlepších lístkov, ktoré nájdete v každej šálke. Čaje sú pestované v nadmorskej výške 1000 metrov nad morom v provincii Fujian.

V našej luxusnej selekcii čajov nájdete:
Black Dragon Pearl Tea

Jemná chuť čierneho čaju bez trpkosti je dosiahnutá využitím len tých najjemnejších dvoch listov a nerozvinutého lístka čajovníka

Golden Snake Black Tea

Výrazná alternatíva k Black Dragon Pearl Tea. Nasladlý čierny sypaný čaj, je podobne ako všetky ostatné čaje v ponuke ručne zbieraný. Osloví predovšetkým každého, kto je zvyknutý na ranné čaje typu darjeering.

Lychee Black Dragon Pearl Tea

Celolistový čaj zbieraný výlučne ručne sa prekladá zrelými plodmi liči a roluje sa do guličky. Kratšie olejovité lístky lisované vo forme malých guličiek s hypnotizujúcou arómou ružového oleja sú aromatizované čerstvým liči.

Green Dragon Pearl Tea

Zelený čaj s hladkou, okrúhlou chuťou a dlho pretrvávajúcou dochuťou evokujúcou chuť sušienok. Mladé lístky spolu s nerozvinutými sa ručne rolujú do guličiek.

Green Tea Yellow Bug

Veľmi jemná a hladká chuť zeleného čaju s dlho prervávajúcou dochuťou. Vôňa je nasladlá až medovitá. V každej šálke nájdete len nerozvinutý lístok a prvý list čajovníka.

Jasmine Green Snail Tea

Výraznejšia alternatíva k White Monkey. Čaj prekladaný čerstvými kvetmi jazmínu. Kratšie suché lístky s bielou perleťou dokazujú skorý zber výhonkov. Vďaka tomu má čaj nádhernú a povznášajúcu jazmínovú arómu.

Jasmine White Monkey Tea

Tento čaj patrí k špecialitám oblasti Fujian. Čaj, ktorý sa používa pri výrobe čaju rastie na svahoch pohoria Taimu. Lístky čaju s nádhernou veľmi bledo béžovou farbou so striebornými odleskami. Nezaliaty čaj má krásnu intenzívnu kvetinovú arómu.

Bylinné a ovocné čaje Althaus

V našej ponuke nájdete tieto dobroty