O nás

O nás

CHECK # MATE!

Keď sme sa rozhodli zariadiť túto kaviareň, boli sme si istí v jednej veci, a to, že jej chceme dať šachovú dušu. Vznikol nápad umiestniť na steny slávne fotografie všetkých majstrov sveta, ako sú Kasparov, alebo Karpov zoradených chronologicky s autentickými výrokmi. Grafiky stien navrhol Mgr. Art. Lukáš Pastir, ktorý spracoval aj logo kaviarne. Dali sme jej meno Check # Mate!, v preklade "šachmat", v ktorého strede sa nachádza mriežka - v šachovej notácii označenie matu.

Dizajn prevádzky navrhla Ing.arch. Lýdia Pčolová, ktorá je súčasne jej manažérom. V prostredí, ktoré je nafajčiarske, kde hrá príjemná hudba a nachádza sa na okraji mesta sa snažíme ponúknuť produkty, ktoré sú jedinečné a za ktorými sa oplatí prísť.

Kaviareň Check # Mate! je miestom stvoreným pre posedenia s priateľmi, biznis stretnutia, ale aj pre rodiny s deťmi. Šachová atmosféra je kulisou, v ktorej sa výborne oddychuje, či už pri pohári limonády, kávy, vínka, alebo miešaného nápoja. Stolné hry, ktorých u nás nájdete viac než 50 sú príjemným spestrením chvíle pre deti, ale aj dospelých.

Prijmite pozvanie na návštevu a cíťte sa ako doma!

Lýdia Pčolová & Jaroslav Pčola
realizačný tím