Podujatia

Oslavy
Oslavy

Rozhovory o regresnej terapii s terapeutmi Richardom Széplakim a Silviou Volanskou
20.11.2018, utorok o 18:30

Regresná terapia je hlbinná metóda, ktorou hľadáme korene problému v minulosti, môžeme ňou spracovať rôzne problémy. Dozviete sa: o hĺbke ľudskej psychiky, o príčinách problémov, o príbehoch z praxe a ďalšie zaujímavé informácie.

Kaviarenský kvíz s Petrosom
27.11.2018, utorok o 18:30

Príďte sa s priateľmi zabaviť na náš obľúbený kaviarenský kvíz! Táto tímová hra sa teší čoraz väčšej obľube nielen u nás, ale na celom Slovensku. Úlohou kvízmajstra je vymyslieť otázky z rôznych okruhov, na ktoré tímy spoločne hľadajú odpovede. Nemajte obavy, nejde len o vedomosti a otázky sú namixované tak, aby si každý prišiel na svoje. Preto najlepšie je poskladať rôznorodý tím, ktorý môže mať 2 – 6 členov. Odpovede sa zapisujú na hárok, po každom kole sa sčítajú body a nasleduje pauza na občerstvenie. Ocenené budú prvé tri tímy – víťazný získa konzumný kredit v kaviarni na 15€, druhé miesto 10€ a tretie 5€.

Vernisáž výstavy Mariána Breka
7.12.2018 o 18:30, piatok

Maliar na voľnej nohe, ktorý nepodlieha konvenciám a módnej vlne pozýva na vernisáž výberu zo svojej tvorby. Maľuje na plátno. Kombinuje farby latexové, akrylové i olejové a rôzne techniky. Používa štetce, špachtle, ale aj prsty. Je známy pestrou farebnosťou a tiež tým, že sa do obrazov ukrýva šífry a odkazy.

Prednáška Petra Konečného: Najlepšie svetové reklamy
14.12.2018 o 18:30, piatok

Veľmi komplexná prednáška o najlepších svetových reklamách, ktorú doteraz videlo viac ako 30 tisíc ľudí.  Pripravených je približne ako 150 reklám, ktoré šéfredaktor portálu Kinema.sk považuje za výnimočné v symbióze kreatívy a prevedenia. Pozrieme si najoceňovanejšie svetové nápady, zakázané koncepty, komparatívne provokácie, najlepšie virálne a gerilové videá a samozrejme najvtipnejšie reklamné kampane. Veríme, že počas tohto večera, určite nebudete chcieť otrávene prepínať...

Literárny večer odporúčací
15.12.2018 o 18:00, sobota

Vianoce sú predo dvermi a s nimi aj dilema vianočných darčekov. Knihou nič nepokazíte (vždy je možné darovať ju ďalej J ). Ale ako vybrať vhodnú knihu pre šesťročné dieťa, štrnásťročného pubertiaka, milovníka sci-fi či hororu, obľúbenú tetu alebo čitateľa, ktorý je jednoducho náročný? Príďte, dozviete sa.

Kľud (Kladzanské ľudové divadlo) uvádza hru „Cicho, bo skajpujem s dzivku!“
21.12.2018 o 18:00, piatok

Komédia o kosení, modernej komunikácii a starých (večných) problémoch, ktoré sú v súčasnom svete riešené novými spôsobmi. V hre reálne vystupujú štyria herci, dopĺňajú ju videozáznamy.